מציג 1–12 מתוך 63 תוצאות

2 מגבות מטבח מודפסות 2Printed kitchen towels 55×65

69.00
מגבות מטבח מודפסות מארז של 2 מגבות מטבח מודפסות כל אחת בדפוס שונה. האחת בדפוס של לימונים והשנייה בדפוס עלים. המגבות באיכות מעולה, הישר ממפעלי ההדפסה בשוויץ. המגבות מורכבת מ-100% חוטי כותנה. כל מגבת מגיעה במידות של 55X65ס"מ. המגבות מיועדות לשימוש יומיומי במטבח ויש אף כאלה שמשתמשים לתלייה במטבח כאביזר לקישוט, בשל יופיין הייחודי. אין כמו מגבות יפות המשמשות כמוצר פרקטי ועיצובי כאחד. הוראות כביסה: כביסה במכונת כביסה ב-40 מעלות. צבעים כהים יש לכבס בנפרד. אין להשתמש בחומרי הלבנה. יש לגהץ על הצד ההפוך לדפוס. אין לייבש במכונת ייבוש.

2 ציפיות 2pillowcases 40×60 600TC

270.00
2 ציפיות, 100%כותנה 600TC (600 חוטים באינץ' מרובע). הציפיות בצבע לבן, בעלות איכות וגימור גבוה, בעלות מגע רך ונעים, עם ברק קל הנובע מאיכות החוטים וצורת האריגה האלכסונית (סטן). בציפיות ישנה רקמה בצבע לבן, פס אחד מסביב. מסביב לציפית מסגרת (שוליים) מסבי זרן 40 ס"מ. הציפיות תואמות ומשלימות את סט המצעים היחיד והזוגי. מומלץ לעקוב אחרי הוראות הכביסה של המוצרים ע"מ לשמר את איכותם לאורך השנים. הוראות כביסה: לכבס הפוך ובנפרד עם אותו צבע כביסה בטמפ’ של עד 40° מעלות אין להשרות אין ליבש במכונת ייבוש ללא חומרי הלבנה לגהץ הפוך בחום בינוני אין לגהץ על הרקמה

2 ציפיות 2pillowcases 50×70 600TC

280.00
2 ציפיות, 100%כותנה 600TC (600 חוטים באינץ' מרובע). הציפיות בצבע לבן, בעלות איכות וגימור גבוה, בעלות מגע רך ונעים, עם ברק קל הנובע מאיכות החוטים וצורת האריגה האלכסונית (סטן). בציפיות ישנה רקמה בצבע לבן, פס אחד מסביב. מסביב לציפית מסגרת (שוליים) מסבי זרן 40 ס"מ. הציפיות תואמות ומשלימות את סט המצעים היחיד והזוגי. מומלץ לעקוב אחרי הוראות הכביסה של המוצרים ע"מ לשמר את איכותם לאורך השנים. הוראות כביסה: לכבס הפוך ובנפרד עם אותו צבע כביסה בטמפ’ של עד 40° מעלות אין להשרות אין ליבש במכונת ייבוש ללא חומרי הלבנה לגהץ הפוך בחום בינוני אין לגהץ על הרקמה

3מגבות קפה 3kitchen towels 50×50

79.00
מגבות המטבח קפה Cafe מארז של 3 מגבות באריגת איורי קנקני קפה ומטחנת קפה. כל מגבת ארוגה בצבעים שונים. רקע המגבת באופווייט והאיורים בירוקים, אדומים וכחולים. המגבות באיכות מעולה, נעימות למגע ובעלות ספיגה גבוהה. המגבות מורכבת מ-100% חוטי כותנה. כל מגבת מגיעה במידות של 50X50 ס"מ. המגבות מיועדות לשימוש יומיומי במטבח ויש אף כאלה שמשתמשים לתלייה במטבח כאביזר לקישוט, בשל יופיין הייחודי. אין כמו מגבות יפות המשמשות כמוצר פרקטי ועיצובי כאחד. הוראות כביסה: כביסה במכונת כביסה ב-40 מעלות. צבעים כהים יש לכבס בנפרד. אין להשתמש בחומרי הלבנה. אין לגהץ. ניתן לייבש במכונת ייבוש.

4 מגבות ידיים סרוגות, Knitted hand towels ,26×26

99.90
מארז של 4 מגבות ידיים קטנות, סרוגות וריבועיות במידה של 26X26 ס"מ. 100% כותנה. מארז של 4 יחידות, ב-4 צבעים שונים: אפור, אפור כהה, בז' וירוק פיסטוק. המגבות נועדו לחדרי אמבטיה ושירותים לשימוש עבור משתמש אחד. יפה לגלגל ואו לקפל את המגבות ולהניח בסלסילות על משטחי השיש/עץ בחדרי האמבט ואו שירותי אורחים. שימושים אחרים גם לילדים כמגבת בתיק גן/בית-ספר. המגבות קלות ורכות למגע. טקסטורת הסריגה משווה להן מראה כל-כך מיוחד ויפה שהן הופכות גם לשמישות, וברמת ספיגה גבוהה וגם לפריט עיצובי בחללים היעודים. מגבות שהן בהחלט למביני דבר.

אבילה גובלט, 6 יחידות, Abeille Gobelet

249.00
כוס לשתייה קרה מזכוכית שקופה מסדרת Abeille Authentique & Contemporaine הכוס מעוטרת בתבליטים מובנים של דבורה ROCHERE הוא רגע בהיסטוריה הצרפתית, עיצוב הדבורים המקורי הזה, נלקח מדפוס מפורסם שהיה שייך לנפוליאון. זהו גם סמל של דרום צרפת והאזור הכפרי שלה. הדבורים המקסימות של הקולקציה והצללית המודרנית והטהורה, הופכות את הסט למושלם, הן לאירוח חגיגי והן לשימוש יומיומי. אוסף הזכוכית החתום הזה מעמיד שולחן מרהיב ומשמח כאחד.

אבילה יין כחול, 6 יחידות, Abeille Blue Wine

320.00
גביע יין מזכוכית בצבע כחול ים מסדרת Abeille Chic & Colored. הגביע מעוטר בתבליטים מובנים של דבורה. ROCHERE הוא רגע בהיסטוריה הצרפתית, עיצוב הדבורים המקורי הזה, נלקח מדפוס מפורסם שהיה שייך לנפוליאון. זהו גם סמל של דרום צרפת והאזור הכפרי שלה. הדבורים המקסימות של הקולקציה והצללית המודרנית והטהורה, הופכות את הסט למושלם, הן לאירוח חגיגי והן לשימוש יומיומי. אוסף הזכוכית החתום הזה מעמיד שולחן מרהיב ומשמח כאחד.      

אבילה יין, 6 יחידות, Abeille Vin  

269.00

גביע יין מזכוכית שקופה. מסדרת  Abeille, Authentique & Contemporaine. הכוס מעוטרת בתבליטים מובנים של דבורה. ROCHERE הוא רגע בהיסטוריה הצרפתית, עיצוב הדבורים המקורי הזה, נלקח מדפוס מפורסם שהיה שייך לנפוליאון. זהו גם סמל של דרום צרפת והאזור הכפרי שלה. הדבורים המקסימות של הקולקציה והצללית המודרנית והטהורה, הופכות את הסט למושלם, הן לאירוח חגיגי והן לשימוש יומיומי. אוסף הזכוכית החתום הזה מעמיד שולחן מרהיב ומשמח כאחד.

אבילה כחול, 6 יחידות, Abeille Blue

299.00
כוס לשתייה קרה מזכוכית בצבע כחול ים מסדרת Abeille Chic & Colored הכוס מעוטרת בתבליטים מובנים של דבורה ROCHERE הוא רגע בהיסטוריה הצרפתית, עיצוב הדבורים המקורי הזה, נלקח מדפוס מפורסם שהיה שייך לנפוליאון. זהו גם סמל של דרום צרפת והאזור הכפרי שלה. הדבורים המקסימות של הקולקציה והצללית המודרנית והטהורה, הופכות את הסט למושלם, הן לאירוח רגוע והן לשימוש יומיומי. אוסף הזכוכית החתום הזה מעמיד שולחן מרהיב ומשמח כאחד.

אספרסו גבוה, 6 יחידות, Espresso Long

269.00
כוס גבוהה לשתיית קפה מזכוכית שקופה עם חריטת פסי אורך. כוס עם שוליים רחבים מוגבהים בעלת אופי תעשייתי. עוצבה בהשראת מנועי מטוסים ישנים. נועדה לשתיית קפה חם מבלי לשרוף את עצמך ובעלת אחיזה טובה. הזכוכית המובלטת עם גימור יציב ומלוטש מוסיפה מרקם ונוכחות לשולחן העבודה שלך. השוליים מגנות בזמן אחיזת הכוס, מפני חום מוגזם, מאפשרים והופכים אותה לשימושים מגוונים מקוקטיילים ועד קפה.  

אספרסו משולב, 4 יחידות, Espresso Combo

145.00
סט 4 כוסות אספרסו ב-4 דוגמאות עיצוביות שונות. הסט הוא חלק מסדרת CREATION DESIGN. יצרה בעיצוב מוטיבים והיבטים גיאומטריים הלקוחים מצורות אורגניות הקיימות בטבע, של שקדים. פרשנות מחודשת של גדלי הזכוכית הקלאסיים, עיצוב וסגנון חיתוכי הזכוכית המסורתי של בית הקפה והביסטרו הצרפתיים של פעם, מקומות של נוסטלגיה נינוחה, נעימה ומקום לשמחות ולשיתוף זמנים טובים עם חברים.

אספרסו, 6 יחידות, Espresso

199.00
כוס לשתיית קפה מזכוכית שקופה עם חריטת פסי אורך. כוס עם שוליים רחבים מוגבהים בעלת אופי תעשייתי. עוצבה בהשראת מנועי מטוסים ישנים. נועדה לשתיית קפה חם מבלי לשרוף את עצמך ובעלת אחיזה טובה. הזכוכית המובלטת עם גימור יציב ומלוטש מוסיפה מרקם ונוכחות לשולחן העבודה שלך. השוליים מגנות בזמן אחיזת הכוס, מפני חום מוגזם, מאפשרים והופכים אותה לשימושים מגוונים מקוקטיילים ועד קפה.