מציג 1–12 מתוך 51 תוצאות

2 מגבות מטבח מודפסות 2Printed kitchen towels 55×65

69.00
מגבות מטבח מודפסות מארז של 2 מגבות מטבח מודפסות כל אחת בדפוס שונה. האחת בדפוס של לימונים והשנייה בדפוס עלים. המגבות באיכות מעולה, הישר ממפעלי ההדפסה בשוויץ. המגבות מורכבת מ-100% חוטי כותנה. כל מגבת מגיעה במידות של 55X65ס"מ. המגבות מיועדות לשימוש יומיומי במטבח ויש אף כאלה שמשתמשים לתלייה במטבח כאביזר לקישוט, בשל יופיין הייחודי. אין כמו מגבות יפות המשמשות כמוצר פרקטי ועיצובי כאחד. הוראות כביסה: כביסה במכונת כביסה ב-40 מעלות. צבעים כהים יש לכבס בנפרד. אין להשתמש בחומרי הלבנה. יש לגהץ על הצד ההפוך לדפוס. אין לייבש במכונת ייבוש..

3מגבות קפה 3kitchen towels 50×50

79.00
מגבות המטבח קפה Cafe מארז של 3 מגבות באריגת איורי קנקני קפה ומטחנת קפה. כל מגבת ארוגה בצבעים שונים. רקע המגבת באופווייט והאיורים בירוקים, אדומים וכחולים. המגבות באיכות מעולה, נעימות למגע ובעלות ספיגה גבוהה. המגבות מורכבת מ-100% חוטי כותנה. כל מגבת מגיעה במידות של 50X50 ס"מ. המגבות מיועדות לשימוש יומיומי במטבח ויש אף כאלה שמשתמשים לתלייה במטבח כאביזר לקישוט, בשל יופיין הייחודי. אין כמו מגבות יפות המשמשות כמוצר פרקטי ועיצובי כאחד. הוראות כביסה: כביסה במכונת כביסה ב-40 מעלות. צבעים כהים יש לכבס בנפרד. אין להשתמש בחומרי הלבנה. אין לגהץ. ניתן לייבש במכונת ייבוש.

אבילה גובלט, 6 יחידות, Abeille Gobelet

249.00
כוס לשתייה קרה מזכוכית שקופה מסדרת Abeille Authentique & Contemporaine הכוס מעוטרת בתבליטים מובנים של דבורה ROCHERE הוא רגע בהיסטוריה הצרפתית, עיצוב הדבורים המקורי הזה, נלקח מדפוס מפורסם שהיה שייך לנפוליאון. זהו גם סמל של דרום צרפת והאזור הכפרי שלה. הדבורים המקסימות של הקולקציה והצללית המודרנית והטהורה, הופכות את הסט למושלם, הן לאירוח חגיגי והן לשימוש יומיומי. אוסף הזכוכית החתום הזה מעמיד שולחן מרהיב ומשמח כאחד.

אבילה יין כחול, 6 יחידות, Abeille Blue Wine

320.00
גביע יין מזכוכית בצבע כחול ים מסדרת Abeille Chic & Colored. הגביע מעוטר בתבליטים מובנים של דבורה. ROCHERE הוא רגע בהיסטוריה הצרפתית, עיצוב הדבורים המקורי הזה, נלקח מדפוס מפורסם שהיה שייך לנפוליאון. זהו גם סמל של דרום צרפת והאזור הכפרי שלה. הדבורים המקסימות של הקולקציה והצללית המודרנית והטהורה, הופכות את הסט למושלם, הן לאירוח חגיגי והן לשימוש יומיומי. אוסף הזכוכית החתום הזה מעמיד שולחן מרהיב ומשמח כאחד.      

אבילה יין, 6 יחידות, Abeille Vin  

269.00

גביע יין מזכוכית שקופה. מסדרת  Abeille, Authentique & Contemporaine. הכוס מעוטרת בתבליטים מובנים של דבורה. ROCHERE הוא רגע בהיסטוריה הצרפתית, עיצוב הדבורים המקורי הזה, נלקח מדפוס מפורסם שהיה שייך לנפוליאון. זהו גם סמל של דרום צרפת והאזור הכפרי שלה. הדבורים המקסימות של הקולקציה והצללית המודרנית והטהורה, הופכות את הסט למושלם, הן לאירוח חגיגי והן לשימוש יומיומי. אוסף הזכוכית החתום הזה מעמיד שולחן מרהיב ומשמח כאחד.

אבילה כחול, 6 יחידות, Abeille Blue

299.00
כוס לשתייה קרה מזכוכית בצבע כחול ים מסדרת Abeille Chic & Colored הכוס מעוטרת בתבליטים מובנים של דבורה ROCHERE הוא רגע בהיסטוריה הצרפתית, עיצוב הדבורים המקורי הזה, נלקח מדפוס מפורסם שהיה שייך לנפוליאון. זהו גם סמל של דרום צרפת והאזור הכפרי שלה. הדבורים המקסימות של הקולקציה והצללית המודרנית והטהורה, הופכות את הסט למושלם, הן לאירוח רגוע והן לשימוש יומיומי. אוסף הזכוכית החתום הזה מעמיד שולחן מרהיב ומשמח כאחד.

אבילה לונג, 6 יחידות, Abeille Long

265.00
כוס גבוהה לשתייה קרה מזכוכית שקופה. מסדרת  Abeille, Authentique & Contemporaine. הכוס מעוטרת בתבליטים מובנים של דבורה. ROCHERE הוא רגע בהיסטוריה הצרפתית, עיצוב הדבורים המקורי הזה, נלקח מדפוס מפורסם שהיה שייך לנפוליאון. זהו גם סמל של דרום צרפת והאזור הכפרי שלה. הדבורים המקסימות של הקולקציה והצללית המודרנית והטהורה, הופכות את הסט למושלם, הן לאירוח חגיגי והן לשימוש יומיומי. אוסף הזכוכית החתום הזה מעמיד שולחן מרהיב ומשמח כאחד. מומלץ להשלים את נראות עיצוב השולחן עם גביעי יין מאותה סדרה.

אספרסו גבוה, 6 יחידות, Espresso Long

269.00
כוס גבוהה לשתיית קפה מזכוכית שקופה עם חריטת פסי אורך. כוס עם שוליים רחבים מוגבהים בעלת אופי תעשייתי. עוצבה בהשראת מנועי מטוסים ישנים. נועדה לשתיית קפה חם מבלי לשרוף את עצמך ובעלת אחיזה טובה. הזכוכית המובלטת עם גימור יציב ומלוטש מוסיפה מרקם ונוכחות לשולחן העבודה שלך. השוליים מגנות בזמן אחיזת הכוס, מפני חום מוגזם, מאפשרים והופכים אותה לשימושים מגוונים מקוקטיילים ועד קפה.  

אספרסו משולב, 4 יחידות, Espresso Combo

145.00
סט 4 כוסות אספרסו ב-4 דוגמאות עיצוביות שונות. הסט הוא חלק מסדרת CREATION DESIGN. יצרה בעיצוב מוטיבים והיבטים גיאומטריים הלקוחים מצורות אורגניות הקיימות בטבע, של שקדים. פרשנות מחודשת של גדלי הזכוכית הקלאסיים, עיצוב וסגנון חיתוכי הזכוכית המסורתי של בית הקפה והביסטרו הצרפתיים של פעם, מקומות של נוסטלגיה נינוחה, נעימה ומקום לשמחות ולשיתוף זמנים טובים עם חברים.

אספרסו, 6 יחידות, Espresso

199.00
כוס לשתיית קפה מזכוכית שקופה עם חריטת פסי אורך. כוס עם שוליים רחבים מוגבהים בעלת אופי תעשייתי. עוצבה בהשראת מנועי מטוסים ישנים. נועדה לשתיית קפה חם מבלי לשרוף את עצמך ובעלת אחיזה טובה. הזכוכית המובלטת עם גימור יציב ומלוטש מוסיפה מרקם ונוכחות לשולחן העבודה שלך. השוליים מגנות בזמן אחיזת הכוס, מפני חום מוגזם, מאפשרים והופכים אותה לשימושים מגוונים מקוקטיילים ועד קפה.  

בודואר גבוה, 6 יחידות, boudoir long

289.00
כוס שתייה גבוהה חמה וקרה מזכוכית שקופה עם חריטה מסורתית. מסדרת TRADITION & REINVENTEE. קווי העיצוב בוחנים מחדש את הצורות ההיסטוריות של האומנות הצרפתית ומחיים אותה בצורה משכנעת ועכשווית. עיצובים אלו חוזרים בצורה ידידותית ונכונה לתקופתנו. סדרת הכוסות הללו נבנתה מחדש בזכות כוחם ועיצובם המקסים, הם מעטרים ומקשטים את שולחן היומיום בעדינות.

בודואר, 6 יחידות, boudoir

279.00
כוס שתייה חמה וקרה מזכוכית שקופה עם חריטה מסורתית. מסדרת TRADITION & REINVENTEE. קווי העיצוב בוחנים מחדש את הצורות ההיסטוריות של האומנות הצרפתית ומחיים אותה בצורה משכנעת ועכשווית. עיצובים אלו חוזרים בצורה ידידותית ונכונה לתקופתנו. סדרת הכוסות הללו נבנתה מחדש בזכות כוחם ועיצובם המקסים, הם מעטרים ומקשטים את שולחן היומיום בעדינות.