מציג 1–12 מתוך 18 תוצאות

אבילה גובלט, 6 יחידות, Abeille Gobelet

249.00
כוס לשתייה קרה מזכוכית שקופה מסדרת Abeille Authentique & Contemporaine הכוס מעוטרת בתבליטים מובנים של דבורה ROCHERE הוא רגע בהיסטוריה הצרפתית, עיצוב הדבורים המקורי הזה, נלקח מדפוס מפורסם שהיה שייך לנפוליאון. זהו גם סמל של דרום צרפת והאזור הכפרי שלה. הדבורים המקסימות של הקולקציה והצללית המודרנית והטהורה, הופכות את הסט למושלם, הן לאירוח חגיגי והן לשימוש יומיומי. אוסף הזכוכית החתום הזה מעמיד שולחן מרהיב ומשמח כאחד.

אבילה כחול, 6 יחידות, Abeille Blue

299.00
כוס לשתייה קרה מזכוכית בצבע כחול ים מסדרת Abeille Chic & Colored הכוס מעוטרת בתבליטים מובנים של דבורה ROCHERE הוא רגע בהיסטוריה הצרפתית, עיצוב הדבורים המקורי הזה, נלקח מדפוס מפורסם שהיה שייך לנפוליאון. זהו גם סמל של דרום צרפת והאזור הכפרי שלה. הדבורים המקסימות של הקולקציה והצללית המודרנית והטהורה, הופכות את הסט למושלם, הן לאירוח רגוע והן לשימוש יומיומי. אוסף הזכוכית החתום הזה מעמיד שולחן מרהיב ומשמח כאחד.

אבילה לונג, 6 יחידות, Abeille Long

265.00
כוס גבוהה לשתייה קרה מזכוכית שקופה. מסדרת  Abeille, Authentique & Contemporaine. הכוס מעוטרת בתבליטים מובנים של דבורה. ROCHERE הוא רגע בהיסטוריה הצרפתית, עיצוב הדבורים המקורי הזה, נלקח מדפוס מפורסם שהיה שייך לנפוליאון. זהו גם סמל של דרום צרפת והאזור הכפרי שלה. הדבורים המקסימות של הקולקציה והצללית המודרנית והטהורה, הופכות את הסט למושלם, הן לאירוח חגיגי והן לשימוש יומיומי. אוסף הזכוכית החתום הזה מעמיד שולחן מרהיב ומשמח כאחד. מומלץ להשלים את נראות עיצוב השולחן עם גביעי יין מאותה סדרה.

אספרסו גבוה, 6 יחידות, Espresso Long

269.00
כוס גבוהה לשתיית קפה מזכוכית שקופה עם חריטת פסי אורך. כוס עם שוליים רחבים מוגבהים בעלת אופי תעשייתי. עוצבה בהשראת מנועי מטוסים ישנים. נועדה לשתיית קפה חם מבלי לשרוף את עצמך ובעלת אחיזה טובה. הזכוכית המובלטת עם גימור יציב ומלוטש מוסיפה מרקם ונוכחות לשולחן העבודה שלך. השוליים מגנות בזמן אחיזת הכוס, מפני חום מוגזם, מאפשרים והופכים אותה לשימושים מגוונים מקוקטיילים ועד קפה.  

אספרסו משולב, 4 יחידות, Espresso Combo

145.00
סט 4 כוסות אספרסו ב-4 דוגמאות עיצוביות שונות. הסט הוא חלק מסדרת CREATION DESIGN. יצרה בעיצוב מוטיבים והיבטים גיאומטריים הלקוחים מצורות אורגניות הקיימות בטבע, של שקדים. פרשנות מחודשת של גדלי הזכוכית הקלאסיים, עיצוב וסגנון חיתוכי הזכוכית המסורתי של בית הקפה והביסטרו הצרפתיים של פעם, מקומות של נוסטלגיה נינוחה, נעימה ומקום לשמחות ולשיתוף זמנים טובים עם חברים.

אספרסו, 6 יחידות, Espresso

199.00
כוס לשתיית קפה מזכוכית שקופה עם חריטת פסי אורך. כוס עם שוליים רחבים מוגבהים בעלת אופי תעשייתי. עוצבה בהשראת מנועי מטוסים ישנים. נועדה לשתיית קפה חם מבלי לשרוף את עצמך ובעלת אחיזה טובה. הזכוכית המובלטת עם גימור יציב ומלוטש מוסיפה מרקם ונוכחות לשולחן העבודה שלך. השוליים מגנות בזמן אחיזת הכוס, מפני חום מוגזם, מאפשרים והופכים אותה לשימושים מגוונים מקוקטיילים ועד קפה.  

בודואר גבוה, 6 יחידות, boudoir long

289.00
כוס שתייה גבוהה חמה וקרה מזכוכית שקופה עם חריטה מסורתית. מסדרת TRADITION & REINVENTEE. קווי העיצוב בוחנים מחדש את הצורות ההיסטוריות של האומנות הצרפתית ומחיים אותה בצורה משכנעת ועכשווית. עיצובים אלו חוזרים בצורה ידידותית ונכונה לתקופתנו. סדרת הכוסות הללו נבנתה מחדש בזכות כוחם ועיצובם המקסים, הם מעטרים ומקשטים את שולחן היומיום בעדינות.

בודואר, 6 יחידות, boudoir

279.00
כוס שתייה חמה וקרה מזכוכית שקופה עם חריטה מסורתית. מסדרת TRADITION & REINVENTEE. קווי העיצוב בוחנים מחדש את הצורות ההיסטוריות של האומנות הצרפתית ומחיים אותה בצורה משכנעת ועכשווית. עיצובים אלו חוזרים בצורה ידידותית ונכונה לתקופתנו. סדרת הכוסות הללו נבנתה מחדש בזכות כוחם ועיצובם המקסים, הם מעטרים ומקשטים את שולחן היומיום בעדינות.

גביע שמפניה פריגור, 6 יחידות, Perigord Champagne

210.00
גביע שמפניה לקינוחים ולשימושים נוספים להגשה מתוך סדרת PERIGORD. קולקציית PERIGORD היא אחת המועדפות, כמו פריטי חובה על שולחנות צרפתיים במשך דורות. הקולקציה מאופיינת בקווים אנכיים בעלי צלעות שטוחות מעין תלמים בזכוכית, חיתוכים בקריסטל, ורגל כפתורים בהשראת כוסות יין הלקוחים מסדרות יוקרתיות שעוצבו במקור בבית היוצר לה רושה מהמאה ה-18, כשסגנון מיוחד זה הופיע לראשונה, ומתורגמים לאלגנטיות עכשווית ויומיומית המשווים לה נצחיות. הקווים המפוכחים והנצחיים של הסדרה, העיצוב שלה עם הדגשים מסורתיים והזכוכית העבה שלה, הופכים את פריגור לקולקציה אותנטית המגלמת את האלגנטיות של חיי היומיום. הסדרה מיוצרת מזכוכית עבה ועמידה מה שהופך אותה למושלמים לשימוש יומיומי.    

גובלט אלגנט, 6 יחידות, Gobelet Elegant

249.00

כוס שתייה קרה אלגנטית מזכוכית שקופה עם עיטורים. מסדרת Versailles Classique & Raffine. עוצבה בהשראת הארמון האייקוני ורסאי. אוסף הכוסות מעוטר במעטפת מרהיבה ואלגנטית עם מוטיב פרחים, המציב את ההוד הצרפתי במלוא הדרו. השראת העיצובים נלקחה מקירות הבארוק והגנים המעודנים של הארמון עם דגשים של צדפות ים בסגנון מתוחכם שמתורגם בצורה מרהיבה מאלגנטיות יומיומית לשולחן חגיגי.

כוס בארוק, 6יחידות, Baroque glass

269.00
כוס בארוק אלגנטית. הכוס מעוטרת במוטיבים מסולסלים מעוררי השראה של  אומנויות מתקופת הרנסנאס, המשווים לעיצובי הסדרה תחכום קל ואופנתי המשדר אלגנטיות צרפתית באווירה שיקית וחגיגית. מתאים לעריכת שולחן חגיגי לאירוח אלגנטי ומרהיב.        

כוס ורסאי גבוהה, 6 יחידות, Versailles long glass

275.00

כוס שתייה קרה גבוהה ואלגנטית מזכוכית שקופה עם עיטורים. מסדרת Versailles Classique & Raffine. עוצבה בהשראת הארמון האייקוני ורסאי. אוסף הכוסות מעוטר במעטפת מרהיבה ואלגנטית עם מוטיב פרחים, המציב את ההוד הצרפתי במלוא הדרו. השראת העיצובים נלקחה מקירות הבארוק והגנים המעודנים של הארמון עם דגשים של צדפות ים בסגנון מתוחכם שמתורגם בצורה מרהיבה מאלגנטיות יומיומית לשולחן חגיגי.