מציג את כל 3 התוצאות

2 מגבות מטבח מודפסות 2Printed kitchen towels 55×65

69.00
מגבות מטבח מודפסות מארז של 2 מגבות מטבח מודפסות כל אחת בדפוס שונה. האחת בדפוס של לימונים והשנייה בדפוס עלים. המגבות באיכות מעולה, הישר ממפעלי ההדפסה בשוויץ. המגבות מורכבת מ-100% חוטי כותנה. כל מגבת מגיעה במידות של 55X65ס"מ. המגבות מיועדות לשימוש יומיומי במטבח ויש אף כאלה שמשתמשים לתלייה במטבח כאביזר לקישוט, בשל יופיין הייחודי. אין כמו מגבות יפות המשמשות כמוצר פרקטי ועיצובי כאחד. הוראות כביסה: כביסה במכונת כביסה ב-40 מעלות. צבעים כהים יש לכבס בנפרד. אין להשתמש בחומרי הלבנה. יש לגהץ על הצד ההפוך לדפוס. אין לייבש במכונת ייבוש..

3מגבות קפה 3kitchen towels 50×50

79.00
מגבות המטבח קפה Cafe מארז של 3 מגבות באריגת איורי קנקני קפה ומטחנת קפה. כל מגבת ארוגה בצבעים שונים. רקע המגבת באופווייט והאיורים בירוקים, אדומים וכחולים. המגבות באיכות מעולה, נעימות למגע ובעלות ספיגה גבוהה. המגבות מורכבת מ-100% חוטי כותנה. כל מגבת מגיעה במידות של 50X50 ס"מ. המגבות מיועדות לשימוש יומיומי במטבח ויש אף כאלה שמשתמשים לתלייה במטבח כאביזר לקישוט, בשל יופיין הייחודי. אין כמו מגבות יפות המשמשות כמוצר פרקטי ועיצובי כאחד. הוראות כביסה: כביסה במכונת כביסה ב-40 מעלות. צבעים כהים יש לכבס בנפרד. אין להשתמש בחומרי הלבנה. אין לגהץ. ניתן לייבש במכונת ייבוש.

מגבת מטבח וושי ואפל Washi waffle kitchen towel 40×75

79.90
מגבות מטבח ארוגה בדוגמת ואפל בנול אריגה ידני. המגבת עברה צביעה ושטיפה כמוצר מוגמר. המגבת קיימת ב-9 צבעים יפים ומיוחדים. בסיומת של המגבת, בשני צידיה גימור של פרנזים עדינים המוסיפים לה רוך ועדינות. המגבות מורכבת מ-100% חוטי כותנה. כל מגבת מגיעה במידות של 40X75ס"מ. המגבות מיועדות לשימוש יומיומי במטבח ויש אף כאלה שמשתמשים לתלייה במטבח כאביזר לקישוט, בשל יופיין הייחודי. אין כמו מגבות יפות המשמשות כמוצר פרקטי ועיצובי כאחד. הוראות כביסה: כביסה במכונת כביסה ב-40 מעלות. צבעים כהים יש לכבס בנפרד. אין להשתמש בחומרי הלבנה. אין לגהץ. אין לייבש במכונת ייבוש.