מציג את כל 5 התוצאות

2 מגבות מטבח מודפסות 2Printed kitchen towels 55×65

69.00
מגבות מטבח מודפסות מארז של 2 מגבות מטבח מודפסות כל אחת בדפוס שונה. האחת בדפוס של לימונים והשנייה בדפוס עלים. המגבות באיכות מעולה, הישר ממפעלי ההדפסה בשוויץ. המגבות מורכבת מ-100% חוטי כותנה. כל מגבת מגיעה במידות של 55X65ס"מ. המגבות מיועדות לשימוש יומיומי במטבח ויש אף כאלה שמשתמשים לתלייה במטבח כאביזר לקישוט, בשל יופיין הייחודי. אין כמו מגבות יפות המשמשות כמוצר פרקטי ועיצובי כאחד. הוראות כביסה: כביסה במכונת כביסה ב-40 מעלות. צבעים כהים יש לכבס בנפרד. אין להשתמש בחומרי הלבנה. יש לגהץ על הצד ההפוך לדפוס. אין לייבש במכונת ייבוש.

3מגבות קפה 3kitchen towels 50×50

79.00
מגבות המטבח קפה Cafe מארז של 3 מגבות באריגת איורי קנקני קפה ומטחנת קפה. כל מגבת ארוגה בצבעים שונים. רקע המגבת באופווייט והאיורים בירוקים, אדומים וכחולים. המגבות באיכות מעולה, נעימות למגע ובעלות ספיגה גבוהה. המגבות מורכבת מ-100% חוטי כותנה. כל מגבת מגיעה במידות של 50X50 ס"מ. המגבות מיועדות לשימוש יומיומי במטבח ויש אף כאלה שמשתמשים לתלייה במטבח כאביזר לקישוט, בשל יופיין הייחודי. אין כמו מגבות יפות המשמשות כמוצר פרקטי ועיצובי כאחד. הוראות כביסה: כביסה במכונת כביסה ב-40 מעלות. צבעים כהים יש לכבס בנפרד. אין להשתמש בחומרי הלבנה. אין לגהץ. ניתן לייבש במכונת ייבוש.

מגבות פיקה שחורות 3 יח’ Black Pique Towels

60.00
מארז של  3 מגבות פיקה בצבע שחור. כל מגבת תפורה בשוליים בתפר בצבע כאמל/זהוב. לכל מגבת מתלה לשימוש נח במטבח. המגבות ארוגות בדוגמת פיקה, ריבועים שקועים ובולטים לסירוגין המגבת מורכבת מ-100% חוטי כותנה לשימוש יומיומי במטבח ויש אף כאלה שמשתמשים לתליה במטבח כאביזר לקישוט בשל יופיין הייחודי של המגבות, במרקם הבד ובצבעוניות. אין כמו מגבות יפות המשמשות כמוצר פרקטי ועיצובי כאחד. הוראות כביסה: כביסה במכונת כביסה ב-30 מעלות., צבעים כהים יש לכבס בנפרד. אין להשתמש בחומרים מלבינים. אין לגהץ. לא לייבש במכונת ייבוש. חשוב לדעת: בשל מבנה האריגה של הבד תהא התכווצות אחרי כביסה.

מגבות פיקה שמנת 3 יח’ Cream Pique Towels

60.00
מארז של 3 מגבות פיקה בצבע שמנת. כל מגבת תפורה בשוליים בתפר צבעוני אחר, טורקיז, צהוב וחום. לכל מגבת מתלה לשימוש נח במטבח. המגבות ארוגות בדוגמת פיקה, ריבועים שקועים ובולטים לסירוגין המגבת מורכבת מ-100% חוטי כותנה לשימוש יומיומי במטבח ויש אף כאלה שמשתמשים לתליה במטבח כאביזר לקישוט בשל יופיין הייחודי של המגבות, במרקם הבד ובצבעוניות. אין כמו מגבות יפות המשמשות כמוצר פרקטי ועיצובי כאחד. הוראות כביסה: כביסה ב-30 מעלות במכונת כביסה. לא למייבש. חשוב לדעת: בשל מבנה האריגה של הבד תהא התכווצות אחרי כביסה. הוראות כביסה: כביסה במכונת כביסה ב-30 מעלות., צבעים כהים יש לכבס בנפרד. אין להשתמש בחומרים מלבינים. אין לגהץ. לא לייבש במכונת ייבוש. חשוב לדעת: בשל מבנה האריגה של הבד תהא התכווצות אחרי כביסה.

מגבת פיקה אפורה 3 יח’ Gray Pique Towels

60.00
מארז של 3 מגבות פיקה בצבע אפור. כל מגבת תפורה בשוליים בתפר צבעוני אחר, אופווייט, צהוב וחום. לכל מגבת מתלה לשימוש נח במטבח. המגבות ארוגות בדוגמת פיקה, ריבועים שקועים ובולטים לסירוגין המגבת מורכבת מ-100% חוטי כותנה לשימוש יומיומי במטבח ויש אף כאלה שמשתמשים לתליה במטבח כאביזר לקישוט בשל יופיין הייחודי של המגבות, במרקם הבד ובצבעוניות. אין כמו מגבות יפות המשמשות כמוצר פרקטי ועיצובי כאחד. הוראות כביסה: כביסה במכונת כביסה ב-30 מעלות., צבעים כהים יש לכבס בנפרד. אין להשתמש בחומרים מלבינים. אין לגהץ. לא לייבש במכונת ייבוש. חשוב לדעת: בשל מבנה האריגה של הבד תהא התכווצות אחרי כביסה.