מציג את כל 11 התוצאות

אורבן Urban 12X47

349.00

אורבן, כרית נוי מלבנית, אחת מתוך סדרה של כריות נוי המיועדות לחדרי אירוח וסלון. הסדרה מורכבת מ-3 גדלים שונים, חלקן בגדלים ייחודיים המתאימים בפרופורציות למקבץ של 3 הכריות הללו. הכריות תפורות, משולבות ברקמה וסריגה של GilaBram-עבודת יד. הבדים מודפסים בדפוסים ייחודי Studio B7. לכל כרית רוכסן נסתר וכרית מילויי. הסדרה מוגבלת ואין פריטים דומים לה. הכריות משמשות כתכשיטים בסלון, בחדרי אירוח, בפינות ישיבה, משלימות פריטים חלקים ומקפיצות נראות עיצובית בחללים עם צבעוניות רכה. מומלץ לרכוש את כל הפריטים יחד לשפה אחידה בחלל. בד-100% פוליאסטר מילויי: 100% פוליאסטר. הוראות כביסה: לנגב במטלית לחה בלבד.

אורבן Urban 33X60

389.00

אורבן, כרית נוי מלבנית, אחת מתוך סדרה של כריות נוי המיועדות לחדרי אירוח וסלון. הסדרה מורכבת מ-3 גדלים שונים, חלקן בגדלים ייחודיים המתאימים בפרופורציות למקבץ של 3 הכריות הללו. הכריות תפורות, משולבות ברקמה וסריגה של GilaBram-עבודת יד. הבדים מודפסים בדפוסים ייחודי Studio B7. לכל כרית רוכסן נסתר וכרית מילויי. הסדרה מוגבלת ואין פריטים דומים לה. הכריות משמשות כתכשיטים בסלון, בחדרי אירוח, בפינות ישיבה, משלימות פריטים חלקים ומקפיצות נראות עיצובית בחללים עם צבעוניות רכה. מומלץ לרכוש את כל הפריטים יחד לשפה אחידה בחלל. בד-100% פוליאסטר מילויי: 100% פוליאסטר. הוראות כביסה: לנגב במטלית לחה בלבד.

אורבן Urban 50X50

389.00
אורבן, כרית נוי ריבועית, אחת מתוך סדרה של כריות נוי המיועדות לחדרי אירוח וסלון. הסדרה מורכבת מ-3 גדלים שונים, חלקן בגדלים ייחודיים המתאימים בפרופורציות למקבץ של 3 הכריות הללו. הכריות תפורות, משולבות ברקמה וסריגה של GilaBram-עבודת יד. הבדים מודפסים בדפוסים ייחודי Studio B7. לכל כרית רוכסן נסתר וכרית מילויי. הסדרה מוגבלת ואין פריטים דומים לה. הכריות משמשות כתכשיטים בסלון, בחדרי אירוח, בפינות ישיבה, משלימות פריטים חלקים ומקפיצות נראות עיצובית בחללים עם צבעוניות רכה. מומלץ לרכוש את כל הפריטים יחד לשפה אחידה בחלל. בד-100% פוליאסטר מילויי: 100% פוליאסטר. הוראות כביסה: לנגב במטלית לחה בלבד.

לילו הינשוף Lillo owl

429.00
לילו הינשוף היא כרית נוי/ בובת נוי/ חפץ נוי, סרוגה בעבודת יד. העיצוב מורכב מסריגת פרחים אפריקאים המרכיבים את הדמות ליחידה אחת, צבעונית ומרהיבה. עיצוב הינשוף יכול לשמש ככרית נוי המשתלבת בין כריות נוספות על ספות סלון, כורסאות ומיטות שינה. כמו כן כפריט עיצובי על שולחן סלון ואו מדפים עם אביזרים דקורטיביים אחרים. מהדורה מוגבלת חוטי סריגה: 100% כותנה מילויי:100% פוליאסטר הוראות כביסה: ניקויי במטלית לחה בלבד.

פלורי Flory 18X10

89.00
פלורי, כרית נוי מלבנית קטנטנה, אחת מתוך סדרה של כריות נוי המיועדות לחדרי אירוח וסלון, הדובדבן שבמקבץ הכריות. הסדרה מורכבת מ-5 גדלים שונים, חלקן בגדלים ייחודיים המתאימים בפרופורציות למקבץ של 5 הכריות הללו. הכריות תפורות, משולבות ברקמה וסריגה של GilaBram-עבודת יד. הבדים מודפסים בדפוסים ייחודי Studio B7 לכל כרית רוכסן נסתר וכרית מילויי. הסדרה מוגבלת ואין פריטים דומים לה. הכריות משמשות כתכשיטים בסלונים, בחדרי אירוח, בפינות ישיבה, משלימות פריטים חלקים ומקפיצות נראות עיצובית בחללים עם צבעוניות רכה. מומלץ לרכוש את כל הפריטים יחד לשפה אחידה בחלל. בד-100% פוליאסטר מילויי: 100% פוליאסטר, אפשרות למילויי נוצות בתוספת מחיר.. הוראות כביסה: יש לנגב במטלית לחה בלבד.

פלורי Flory 30X30

349.00
פלורי, כרית נוי ריבועיות אחת מתוך סדרה של כריות נוי המיועדות לחדרי אירוח וסלון. הסדרה מורכבת מ-5 גדלים שונים, חלקן בגדלים ייחודיים המתאימים בפרופורציות למקבץ של 5 הכריות הללו. הכריות תפורות, משולבות ברקמה וסריגה של GilaBram-עבודת יד. הבדים מודפסים בדפוסים ייחודי Studio B7 לכל כרית רוכסן נסתר וכרית מילויי. הסדרה מוגבלת ואין פריטים דומים לה. הכריות משמשות כתכשיטים בסלונים, בחדרי אירוח, בפינות ישיבה, משלימות פריטים חלקים ומקפיצות נראות עיצובית בחללים עם צבעוניות רכה. מומלץ לרכוש את כל הפריטים יחד לשפה אחידה בחלל. בד-100% פוליאסטר מילויי: 100% פוליאסטר, אפשרות למילויי נוצות בתוספת מחיר.. הוראות כביסה: לנגב במטלית לחה בלבד.

פלורי Flory 48X21

349.00
פלורי, כרית נוי מלבנית צרה, אחת מתוך סדרה של כריות נוי המיועדות לחדרי אירוח וסלון. הסדרה מורכבת מ-5 גדלים שונים, חלקן בגדלים ייחודיים המתאימים בפרופורציות למקבץ של 5 הכריות הללו. הכריות תפורות, משולבות ברקמה וסריגה של GilaBram-עבודת יד. הבדים מודפסים בדפוסים ייחודי Studio B7 לכל כרית רוכסן נסתר וכרית מילויי. הסדרה מוגבלת ואין פריטים דומים לה. הכריות משמשות כתכשיטים בסלונים, בחדרי אירוח, בפינות ישיבה, משלימות פריטים חלקים ומקפיצות נראות עיצובית בחללים עם צבעוניות רכה. מומלץ לרכוש את כל הפריטים יחד לשפה אחידה בחלל. בד-100% פוליאסטר מילויי: 100% פוליאסטר, אפשרות למילויי נוצות בתוספת מחיר.. הוראות כביסה: לנגב במטלית לחה בלבד.

פלורי Flory 50X50

389.00
פלורי, כרית נוי ריבועית, אחת מתוך סדרה של כריות נוי המיועדות לחדרי אירוח וסלון. הסדרה מורכבת מ-5 גדלים שונים, חלקן בגדלים ייחודיים המתאימים בפרופורציות למקבץ של 5 הכריות הללו. הכריות תפורות, משולבות ברקמה וסריגה של GilaBram-עבודת יד. הבדים מודפסים בדפוסים ייחודי Studio B7 לכל כרית רוכסן נסתר וכרית מילויי. הסדרה מוגבלת ואין פריטים דומים לה. הכריות משמשות כתכשיטים בסלונים, בחדרי אירוח, בפינות ישיבה, משלימות פריטים חלקים ומקפיצות נראות עיצובית בחללים עם צבעוניות רכה. מומלץ לרכוש את כל הפריטים יחד לשפה אחידה בחלל. בד-100% פוליאסטר מילויי: 100% פוליאסטר, אפשרות למילויי נוצות בתוספת מחיר.. הוראות כביסה: לנגב במטלית לחה בלבד.

פלורי Flory 60X36

389.00

פלורי, כרית נוי מלבנית אחת מתוך סדרה של כריות נוי המיועדות לחדרי אירוח וסלון. הסדרה מורכבת מ-5 גדלים שונים, חלקן בגדלים ייחודיים המתאימים בפרופורציות למקבץ של 5 הכריות הללו. הכריות תפורות, משולבות ברקמה וסריגה של GilaBram-עבודת יד. הבדים מודפסים בדפוסים ייחודי Studio B7 לכל כרית רוכסן נסתר וכרית מילויי. הסדרה מוגבלת ואין פריטים דומים לה. הכריות משמשות כתכשיטים בסלונים, בחדרי אירוח, בפינות ישיבה, משלימות פריטים חלקים ומקפיצות נראות עיצובית בחללים עם צבעוניות רכה. מומלץ לרכוש את כל הפריטים יחד לשפה אחידה בחלל. בד-100% פוליאסטר מילויי: 100% פוליאסטר, אפשרות למילויי נוצות בתוספת מחיר.. הוראות כביסה: לנגב במטלית לחה בלבד.    

שמיכת טלוויזיה איזי Eazy blanket

399.00
שמיכת טלוויזיה איזי, סרוגה. השמיכה רכה ונעימה להתכרבל ולהתפנק איתה, בסלון, בחצר וסתם כשקריר ורוצים להתעטף. מתאימה גם לימות הקיץ וגם לימות החורף. השמיכה כל-כך יפה ומגיעה ב-4 צבעים שונים: אפר בהיר, אפור כהה, ירוק פיסטוק ובז'. משמשת גם כפריט ואביזר עיצובי בחדרי הארחה וסלון, וכמו כן מתאימה לחדרי שינה על במידות המוצעות. השמיכה סרוגה מ-100% כותנה. מידות של השמיכה 130X150 ס"מ. כביסה: כביסה עדינה, מים פושרים. ללא מייבש. עדיף לפרוס לייבוש השמיכה ולא לתלות מהקצוות.

תיק ג’רזי Jersey Bag

140.00
תיק בגודל בינוני סרוג מסרטי ג'רזי רחבים. התיק סרוג -בעבודת יד. כמה שימושים לתיק, תיק ככל תיק עם אחיזה בידיות ללא רצועה. שימוש נוסף יכול להיות כתיק/סל דקורטיבי, עיצובי בין מדפים של אביזרי נוי, שולחנות בסלון, בפינת האוכל, שידות למיניהן עם הוספת פרחי נוי וכל דבר העולה בראשכם ולטעמכם המשתלב בחללים השונים של הבית. הוראות כביסה: לנגב במטלית לחה בלבד.