מציג את כל 3 התוצאות

מגבות פיקה שחורות 3 יח’ Black Pique Towels

60.00
מארז של  3 מגבות פיקה בצבע שחור. כל מגבת תפורה בשוליים בתפר בצבע כאמל/זהוב. לכל מגבת מתלה לשימוש נח במטבח. המגבות ארוגות בדוגמת פיקה, ריבועים שקועים ובולטים לסירוגין המגבת מורכבת מ-100% חוטי כותנה לשימוש יומיומי במטבח ויש אף כאלה שמשתמשים לתליה במטבח כאביזר לקישוט בשל יופיין הייחודי של המגבות, במרקם הבד ובצבעוניות. אין כמו מגבות יפות המשמשות כמוצר פרקטי ועיצובי כאחד. הוראות כביסה: כביסה במכונת כביסה ב-30 מעלות., צבעים כהים יש לכבס בנפרד. אין להשתמש בחומרים מלבינים. אין לגהץ. לא לייבש במכונת ייבוש. חשוב לדעת: בשל מבנה האריגה של הבד תהא התכווצות אחרי כביסה.

מגבות פיקה שמנת 3 יח’ Cream Pique Towels

60.00
מארז של 3 מגבות פיקה בצבע שמנת. כל מגבת תפורה בשוליים בתפר צבעוני אחר, טורקיז, צהוב וחום. לכל מגבת מתלה לשימוש נח במטבח. המגבות ארוגות בדוגמת פיקה, ריבועים שקועים ובולטים לסירוגין המגבת מורכבת מ-100% חוטי כותנה לשימוש יומיומי במטבח ויש אף כאלה שמשתמשים לתליה במטבח כאביזר לקישוט בשל יופיין הייחודי של המגבות, במרקם הבד ובצבעוניות. אין כמו מגבות יפות המשמשות כמוצר פרקטי ועיצובי כאחד. הוראות כביסה: כביסה ב-30 מעלות במכונת כביסה. לא למייבש. חשוב לדעת: בשל מבנה האריגה של הבד תהא התכווצות אחרי כביסה. הוראות כביסה: כביסה במכונת כביסה ב-30 מעלות., צבעים כהים יש לכבס בנפרד. אין להשתמש בחומרים מלבינים. אין לגהץ. לא לייבש במכונת ייבוש. חשוב לדעת: בשל מבנה האריגה של הבד תהא התכווצות אחרי כביסה.

מגבת פיקה אפורה 3 יח’ Gray Pique Towels

60.00
מארז של 3 מגבות פיקה בצבע אפור. כל מגבת תפורה בשוליים בתפר צבעוני אחר, אופווייט, צהוב וחום. לכל מגבת מתלה לשימוש נח במטבח. המגבות ארוגות בדוגמת פיקה, ריבועים שקועים ובולטים לסירוגין המגבת מורכבת מ-100% חוטי כותנה לשימוש יומיומי במטבח ויש אף כאלה שמשתמשים לתליה במטבח כאביזר לקישוט בשל יופיין הייחודי של המגבות, במרקם הבד ובצבעוניות. אין כמו מגבות יפות המשמשות כמוצר פרקטי ועיצובי כאחד. הוראות כביסה: כביסה במכונת כביסה ב-30 מעלות., צבעים כהים יש לכבס בנפרד. אין להשתמש בחומרים מלבינים. אין לגהץ. לא לייבש במכונת ייבוש. חשוב לדעת: בשל מבנה האריגה של הבד תהא התכווצות אחרי כביסה.