מציג 1–12 מתוך 17 תוצאות

אפצ'י Sneezy

349.00
אפצ'י אוsneezy  בשמו הלועזי, גמד חמישי מתוך שבעה גמדים מסיפורה של שלגיה ושבעת הגמדים של האחים גרים הידועים. שבעת הגמדים הם קבוצה של שבעה גמדים שגרים בקוטג' זעיר ועובדים במכרות הסמוכים לארמון. אפצ'י הגמד קרוי כך בשל ההתעטשויות החזקות יוצאות דופן שלו (הנגרמים על ידי קדחת השחת), היכולים להעיף אפילו חפצים כבדים. במהלך ההיכרות של שלגיה עם הגמדים הוא התעטש בעקבות זר פרחים. שלגיה זכרה וידעה את שמו הודות לבעיית ההתעטשויות שלו. אפצ'י הוא גמד מזוקן, תמיד עייף ונראה תמיד מפהק ברוב המקרים. אפצ'י הוא בובה סרוגה בדמות גמד מצויר ובעל מראה קריקטורי שנלקח מתוך הסיפור. הבובה עצמה רכה ונעימה למגע. אפצ'י נסרג עם המון אהבה ותשומת לב לפרטים הקטנים תוך שהרצתי במוחי את הסרט והסיפור שגדלתי עליו. הבובה סרוגה במסרגה אחת– עבודת-יד אפצ'י הגמד יכול לשמש כבובת נוי. הוא משתלב עיצובית בין מדפי משחקים בחדרי ילדים ובין מדפי ספרים. מתאים גם למשחקי בובות בחדרי ילדים. אפצ'י הגמד הוא חלק מתוך סדרה של 7 גמדים. העיניים מאובטחות בתוך הראש ובטיחותיות. במידה והבובה לא במלאי ניתן להזמין בתיאום. בהזמנה שכזו, זמן האספקה יעמוד על כשבועיים. חוטי סריגה: 100% כותנה מילויי: 100% פוליאסטר הוראות כביסה: לנגב במטלית לחה בלבד.

ביישני Bashful

349.00
ביישני או bashful  בשמו הלועזי, גמד שני מתוך שבעה גמדים מסיפורה של שלגיה ושבעת הגמדים של האחים גרים הידועים. שבעת הגמדים הם קבוצה של שבעה גמדים שגרים בקוטג' זעיר ועובדים במכרות הסמוכים לארמון. ביישני הוא הגמד הביישן מבין הגמדים והוא עסוק מאוד. ביישני נבוך לעתים קרובות מכל תשומת לב המופנית אליו. ביישני הוא בובה סרוגה בדמות גמד מצויר ובעל מראה קריקטורי שנלקח מתוך הסיפור. הבובה עצמה רכה ונעימה למגע. ביישני נסרג עם המון אהבה ותשומת לב לפרטים הקטנים תוך שהרצתי במוחי את הסרט והסיפור שגדלתי עליו. הבובה סרוגה במסרגה אחת– עבודת-יד ביישני הגמד יכול לשמש כבובת נוי. הוא משתלב עיצובית בין מדפי משחקים בחדרי ילדים ובין מדפי ספרים. מתאים גם למשחקי בובות בחדרי ילדים. דוק הגמד הוא חלק מתוך סדרה של 7 גמדים. העיניים מאובטחות בתוך הראש ובטיחותיות. במידה והבובה לא במלאי ניתן להזמין בתיאום. בהזמנה שכזו, זמן האספקה יעמוד על כשבועיים. חוטי סריגה: 100% כותנה מילויי: 100% פוליאסטר הוראות כביסה: לנגב במטלית לחה בלבד.

בלה Bella

429.00
בלה, בובה סרוגה בדמות רקדנית בלט, בעלת מראה עדין ורך. כך גם הבובה עצמה רכה ונעימה למגע והצבעים שבחרתי עבורה. בלה הרקדנית נסרגה עם המון אהבה ותשומת לב לפרטים הקטנים, כמו חצאית הטוטו, מפרקי הגפיים, השיער האסוף, נעלי הבלרינה. הבובה סרוגה  במסרגה אחת- עבודת-יד בלה הרקדנית יכולה לשמש כבובת נוי. היא משתלבת עיצובית בין מדפי משחקים בחדרי ילדים ובין מדפי ספרים בלה מתאימה גם למשחקי בובות בחדרי ילדים. העיניים מאובטחות בתוך הראש ובטיחותיות. ניתן להזמין את אותה דמות בצבעים שונים לבקשת הלקוח ובתיאום מראש. בהזמנה שכזו, זמן האספקה יעמוד על כשבועיים. חוטי סריגה: 100% כותנה מילויי: 100% פוליאסטר הוראות כביסה: לנגב במטלית לחה בלבד.

במבינו Bambino

229.00
בובה סרוגה בדמות תינוק נולד, רכה ונעימה למגע. הבובה כל-כך מתוקה שהענקתי לה את השם במבינו. היא נולדה עם המון אהבה ותשומת לב לפרטים הקטנים. הבובה סרוגה  במסרגה אחת- עבודת-יד מתאימה לעיצוב בין מדפי המשחקים האחרים ומדפי הספרים, למשחק בחדרי ילדים. ניתן להזמין את אותה דמות בצבעים שונים לבקשת הלקוח ובתיאום מראש. בהזמנה שכזו, זמן האספקה יעמוד על כשבועיים. חוטי סריגה: 100% כותנה מילויי: 100% פוליאסטר הוראות כביסה: לנגב במטלית לחה בלבד.

דודו Dodo

339.00
דודו, בובה סרוגה בדמות ילדה מצוירת ארוכת רגליים ובעלת מראה עדין ורך. כך גם הבובה עצמה רכה ונעימה למגע מעין

דוק Doc

349.00
דוק גם שמו בלועזית doc, גמד אחד מתוך שבעה גמדים מסיפורה של שלגיה ושבעת הגמדים של האחים גרים הידועים. שבעת הגמדים הם קבוצה של שבעה גמדים שגרים בקוטג' זעיר ועובדים במכרות הסמוכים. דוק הגמד המנהיג והזקן מתוך שבעת הגמדים. הדמות המבוגרת העומדת בראשם. דוק הגמד מרכיב משקפיים, יש לו זקן ארוך ולעיתים קרובות מתבלבל ומערבב בדבריו. דוק הוא בובה סרוגה בדמות גמד מצויר ובעל מראה קריקטורי שנלקח מתוך הסיפור. הבובה עצמה רכה ונעימה למגע. דוק נסרג עם המון אהבה ותשומת לב לפרטים הקטנים תוך שהרצתי במוחי את הסרט והסיפור שגדלתי עליו. הבובה סרוגה במסרגה אחת– עבודת-יד דוק הגמד יכול לשמש כבובת נוי. הוא משתלב עיצובית בין מדפי משחקים בחדרי ילדים ובין מדפי ספרים. מתאים גם למשחקי בובות בחדרי ילדים. דוק הגמד הוא חלק מתוך סדרה של 7 גמדים. העיניים מאובטחות בתוך הראש ובטיחותיות. במידה והבובה לא במלאי ניתן להזמין בתיאום. בהזמנה שכזו, זמן האספקה יעמוד על כשבועיים. חוטי סריגה: 100% כותנה מילויי: 100% פוליאסטר הוראות כביסה: לנגב במטלית לחה בלבד.  

טאביס Tabis

339.00

טאביס, בובה סרוגה בדמות שועל מצויר.

בובת טאביס רכה ונעימה למגע ונראית כקריקטורה סרוגה בתלת מימד.

טאביס נסרגה עם המון אהבה והומור עם תשומת לב לקווין נקיים בצבעים מונוכרומטיים נקיים.

הבובה סרוגה  במסרגה אחת- עבודת-יד

טאביס הבובה יכולה לשמש כבובת נוי. היא משתלבת עיצובית בין מדפי משחקים

בחדרי ילדים ובין מדפי ספרים. טאביס הבובה מתאימה גם למשחקי בובות בחדרי ילדים.

ניתן להזמין את אותה דמות בצבעים שונים לבקשת הלקוח ובתיאום מראש.

בהזמנה שכזו, זמן האספקה יעמוד על כשבועיים.

חוטי סריגה: 100% כותנה

מילויי: 100% פוליאסטר

הוראות כביסה: לנגב במטלית לחה בלבד.

טיפשון Dopey

349.00
טיפשון או dopey  בשמו הלועזי, גמד שישי מתוך שבעה גמדים מסיפורה של שלגיה ושבעת הגמדים של האחים גרים הידועים. שבעת הגמדים הם קבוצה של שבעה גמדים שגרים בקוטג' זעיר ועובדים במכרות הסמוכים לארמון. דופי הוא הגמד היחידי שאין לו זקן. הוא הגמד הכי מגושם ואילם. הגמד עליזי הסביר כי הוא פשוט "אף פעם לא ניסה לדבר". טיפשון הוא בובה סרוגה בדמות גמד מצויר ובעל מראה קריקטורי שנלקח מתוך הסיפור. הבובה עצמה רכה ונעימה למגע. טיפשון נסרג עם המון אהבה ותשומת לב לפרטים הקטנים תוך שהרצתי במוחי את הסרט והסיפור שגדלתי עליו. הבובה סרוגה במסרגה אחת– עבודת-יד טיפשון הגמד יכול לשמש כבובת נוי. הוא משתלב עיצובית בין מדפי משחקים בחדרי ילדים ובין מדפי ספרים. מתאים גם למשחקי בובות בחדרי ילדים. טיפשון הגמד הוא חלק מתוך סדרה של 7 גמדים. העיניים מאובטחות בתוך הראש ובטיחותיות. במידה והבובה לא במלאי ניתן להזמין בתיאום. בהזמנה שכזו, זמן האספקה יעמוד על כשבועיים. חוטי סריגה: 100% כותנה מילויי: 100% פוליאסטר הוראות כביסה: לנגב במטלית לחה בלבד.

ישנוני Sleepy

349.00
ישנוני או sleepy  בשמו הלועזי, גמד רביעי מתוך שבעה גמדים מסיפורה של שלגיה ושבעת הגמדים של האחים גרים הידועים. שבעת הגמדים הם קבוצה של שבעה גמדים שגרים בקוטג' זעיר ועובדים במכרות הסמוכים לארמון. ישנוני הוא גמד מזוקן, תמיד עייף ונראה תמיד מפהק ברוב המקרים. ישנוני הוא בובה סרוגה בדמות גמד מצויר ובעל מראה קריקטורי שנלקח מתוך הסיפור. הבובה עצמה רכה ונעימה למגע. ישנוני נסרג עם המון אהבה ותשומת לב לפרטים הקטנים תוך שהרצתי במוחי את הסרט והסיפור שגדלתי עליו. הבובה סרוגה במסרגה אחת– עבודת-יד ישנוני הגמד יכול לשמש כבובת נוי. הוא משתלב עיצובית בין מדפי משחקים בחדרי ילדים ובין מדפי ספרים. מתאים גם למשחקי בובות בחדרי ילדים. ישנוני הגמד הוא חלק מתוך סדרה של 7 גמדים. העיניים מאובטחות בתוך הראש ובטיחותיות. במידה והבובה לא במלאי ניתן להזמין בתיאום. בהזמנה שכזו, זמן האספקה יעמוד על כשבועיים. חוטי סריגה: 100% כותנה מילויי: 100% פוליאסטר הוראות כביסה: לנגב במטלית לחה בלבד.

לולה Lola

339.00
לולה, בובה סרוגה בדמות ילדה ארנבונת. בובת לולה רכה ונעימה למגע הבובה עשירה בפרטים וצבעים מרהיבים. לולה המקסימה נסרגה עם המון אהבה וחיוך, בובה גדולה לבושה בסרבל מתוק וחולצה עם צווארון וינטג', נעלי בלרינה עם גרביים מתאימים. כל הבגדים מעניקים לה חינניות ושובבות של ילדה מתוקה. הבובה סרוגה  במסרגה אחת- עבודת-יד לולה הבובה יכולה לשמש כבובת נוי. היא משתלבת עיצובית בין מדפי משחקים בחדרי ילדים ובין מדפי ספרים. לולה הבובה מתאימה גם למשחקי בובות בחדרי ילדים. ללולה יש משפחה של ארנבים. חפשו באתר וצרפו לה משפחה או חברים. העיניים מאובטחות בתוך הראש ובטיחותיות. ניתן להזמין את אותה דמות בצבעים שונים לבקשת הלקוח ובתיאום מראש. בהזמנה שכזו, זמן האספקה יעמוד על כשבועיים. חוטי סריגה: 100% כותנה מילויי: 100% פוליאסטר הוראות כביסה: לנגב במטלית לחה בלבד.

לילו הינשוף Lillo owl

429.00
לילו הינשוף היא כרית נוי/ בובת נוי/ חפץ נוי, סרוגה בעבודת יד. העיצוב מורכב מסריגת פרחים אפריקאים המרכיבים את הדמות ליחידה אחת, צבעונית ומרהיבה. עיצוב הינשוף יכול לשמש ככרית נוי המשתלבת בין כריות נוספות על ספות סלון, כורסאות ומיטות שינה. כמו כן כפריט עיצובי על שולחן סלון ואו מדפים עם אביזרים דקורטיביים אחרים. מהדורה מוגבלת חוטי סריגה: 100% כותנה מילויי:100% פוליאסטר הוראות כביסה: ניקויי במטלית לחה בלבד.

נבי Navi

189.00
נבי הארנבון, בובה סרוגה בדמות ארנבון צעיר. בובת נבי רכה ונעימה למגע ומשדרת מתיקות ונוסטלגיה לסיפורים מצוירים. נבי נסרג עם המון אהבה וחיוך למראה נאיבי ונעים. הבובה סרוגה  במסרגה אחת- עבודת-יד נבי הבובה יכול לשמש כבובת נוי. הוא משתלב עיצובית בין מדפי משחקים בחדרי ילדים ובין מדפי ספרים. נבי הבובה מתאים גם למשחקי בובות בחדרי ילדים. לנבי יש משפחה , חפשו באתר וצרפו לו משפחה או חברים. העיניים מאובטחות בתוך הראש ובטיחותיות. ניתן להזמין את אותה דמות בצבעים שונים לבקשת הלקוח ובתיאום מראש. בהזמנה שכזו, זמן האספקה יעמוד על כשבועיים. חוטי סריגה: 100% כותנה מילויי: 100% פוליאסטר הוראות כביסה: לנגב במטלית לחה בלבד.